2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp lagerhållning ompaketering samt distribution av inkontinensprodukter
Beskrivning: Leverantören ska på uppdrag av Region Jönköpings län via en tredjepartslogistiklösning ansvara för Inköp lagerhållning ompaketering samt distribution av inkontinensprodukter.
Intern identifierare: RJL 2025/663
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000