2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skadedjursförsäkring med tilläggstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skadedjursförsäkring, sanering av skadedjur utomhus samt tilläggstjänster. Beskrivning av efterfrågade tjänster se punkt 4, Kravspecifikation.
Intern identifierare: 23/53
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall tjänster