See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård, arbetspsykologisk utredning och karriärväxling
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av företagshälsovård, arbetspsykologisk utredning och karriärväxling-outplacement. Upphandlingen är uppdelad i följande anbudsområden: FöretagshälsovårdArbetspsykologisk utredningKarriärväxling-outplacementUpphandlingen ska resultera i en (1) leverantör per anbudsområde. Det är tillåtet att lämna anbud på ett, två eller alla anbudsområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Företagshälsovård
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114135:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Arbetspsykologisk utredning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114135:Lot:2
Huvudklassificering (cpv): 85312500 Rehabiliteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Karrärväxling-outplacement
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114135:Lot:3
Huvudklassificering (cpv): 79634000 Yrkesvägledning
Ytterligare klassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning