2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 4-fack
Beskrivning: Jönköpings kommun upphandlar 1st ny sopbil 4-fack åt June Avfall & Miljö
Intern identifierare: 25_25/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000