2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behållare för farligt avfall
Beskrivning: behållare för avfall som; stickande/skärande, smittförande, cytostatika, biologiskt avfall och härdplaster.
Intern identifierare: RJL 2024/2103
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141123 Behållare för skarpa föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter, 30192800 Självhäftande etiketter, 30199760 Etiketter, 34928480 Soptunnor och papperskorgar, 44616200 Avfallstunnor, 44619000 Andra behållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000