171239-2019 - ÄndringSverige-Täby: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av fiberförbindelser
Referensnummer: KS 2018/256.06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyra av fiberförbindelser till Täby kommun