171358-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning – Ramavtal Bygg- och projektledare inkl KA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bygg- och projektledare inkl KA
BeskrivningUpphandling av Bygg- och projektledare inkl. KA till Stenungsunds kommun och Stenungsundshem AB.
Intern identifierare2024-229
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelTekniska konsulter (1)