2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1223 Parkeringsövervakning
Beskrivning: Upphandlingen avser parkeringsövervakning för Katrineholms kommun, Flens kommun, Flens Bostads AB och Vingåkers kommun.
Intern identifierare: 24/107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000