171405-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala passagesystem Akademiska Hus Studbo
Referensnummer: 22/33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen vänder sig till leverantörer som kan utföra service- och underhållsarbeten av passagesystem.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45312000 Installation av larmsystem och antenner, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen