171427-2022 - ResultatSverige-Svedala: Larmövervakningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Felsökning och avhjälpande underhåll av säkerhetssystem
Referensnummer: 21/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121300 Säkerhetsinstallationer, 45233292 Montering av säkerhetsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen