171432-2017 - ÄndringSverige-Gnesta: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strandhagen Äldreboende.
Referensnummer: 17/102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Nyproduktion av Strandhagens äldreboende i Gnesta.