2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppgradering rökgaskanaler och spjäll
Beskrivning: Nässjö Affärsverk AB avser att under sommarrevisionen 2024 uppgradera rökgaskanaler och spjäll.
Föregående meddelande: 538197-2023
Intern identifierare: 3.3.2 2023-297
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09121200 Ledningsgas
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000