2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn - GIS
Beskrivning: .
Intern identifierare: IKS2026_20
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212218 Programvaruutvecklingstjänster för licenshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72210000 Programmering av programpaket, 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Frivillig förhandsinsyn - GIS