2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växter och växt ser vice
Beskrivning: Migrationsverket inbjuder er att lämna anbud på ramavtalet som omfattar växtservice av befintliga växter, köp av nya växter och köp av övrigt sortiment så som krukor, jord, utomhusplantor mm.
Intern identifierare: 3.2.1.-2025-187
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000