2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sandblästringstjänster
Beskrivning: Upphandling av sandblästringstjänster till Tekniska verken i Linköping ABs anläggningar.
Föregående meddelande: 558200-2019
Intern identifierare: 19/159
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90913100 Tankrengöring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000