2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar revisionstjänster till Timrå kommun samt Timrå kommuns bolag och stiftelser.
Föregående meddelande: 3755-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87674:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster