See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortoser
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal av 2 olika ortoser. Möjlighet finns att lämna anbud på en eller samtliga delar.
Intern identifierare: IN-IN24-0318
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Walkerortoser och syncroortoser
Beskrivning: Upphandling av ortoser. Upphandlingen avser ramavtal där man kan välja att lämna anbud för 1 eller båda delarna.
Intern identifierare: IN-IN24-0318-02
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av 2 olika ortoser.
Intern identifierare: IN-IN24-0318-01