171557-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Golvarbeten Avesta
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvarbeten Avesta
BeskrivningGolvarbeten
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGolvarbeten trä, plast och linoleum
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108769:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44111600 Golvplattor, 44112200 Golvbeläggningar, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning, 45431100 Läggning av golvplattor, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning, 45432111 Läggning av mjuka golv, 45432113 Läggning av parkettgolv, 45432114 Läggning av trägolv, 45432130 Golvbeläggning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGolvarbeten keramik som klinker och kakel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108769:Lot:2