171601-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Textilier och tillhörande varor – Gardiner (ramavtal)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGardiner (ramavtal)
BeskrivningDomstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende gardiner inklusive montering. I uppdraget ingår måttagning, textilmaterial, sömnad, uppsättning/montering inklusive tillbehör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110567:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 19244000 Gardintyger, 39500000 Textilvaror, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner