171672-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Godshantering, lagring och tillhörande tjänster – Kvalificerade flyttjänster med magasinering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerade flyttjänster med magasinering
BeskrivningKvalificerade flyttjänster med magasinering
Intern identifierareKS 2024-00029
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKvalificerade flyttjänster
BeskrivningKvalificerade flyttjänster med magasinering. Upphandlingen är uppdelad i 3 delar. Se upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 1
BeskrivningGeografisk indelning: Växjö kommun
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDel 2
BeskrivningGeografisk indelning: Ljungby kommun
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDel 3
BeskrivningGeografisk indelning: Markaryds kommun