171673-2020 - ÄndringSverige-Visby: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Ventilationsfilter
Referensnummer: 20/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser löpande leverans av Region Gotlands samlade behov av ventilationsfilter med filtertillbehör under avtalsperioden.
Beskrivning