171770-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Ingenjörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Projekteringsledare till Karolinska Universitetssjukhus i Huddinge
Referensnummer: LOC 2021-0088
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
På projektområde Huddinge har Locum i behov av en (1) projekteringsledare. För mer information se AF-delen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen