171812-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – VF - Markskötsel Vinter Uddevalla Sjukhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF - Markskötsel Vinter Uddevalla Sjukhus
BeskrivningVF - Markskötsel vinter Uddevalla Sjukhus
Intern identifierareSFSS 2025-00521
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 44113910 Material för vinterväghållning, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000