171834-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Patientövervakningssystem – Trygghetslarm SäBo och LSS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm SäBo och LSS
BeskrivningTrygghetslarm till SäBo och LSS.
Intern identifierareON 2025/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTrygghetslarm SäBo och LSS