171839-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för tömning av septiska tankar – Spol & sug insamlingsfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpol & sug insamlingsfordon
BeskrivningUpphandlingen omfattar Luleå Miljöresurs AB behov av nedan insamlingsfordon: 1 st spol & sug insamlingsfordon
Intern identifierareKLF 2024/519
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpol & sug insamlingsfordon