See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av transport och nyttjande av slam
Beskrivning: Uppdraget innefattar transport och nyttjande av slam från Käppalaförbundet. Se förfrågningsunderlaget för detaljer.
Intern identifierare: KF2023-208
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav