2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av storkompostanläggning
Beskrivning: Storkompost - driva verksamheten. Men ändå ett RAM-avtal. Nytt förslag på benämning 2024-10-29 = Drift och skötsel av storkompostanläggning Nytt förslag på benämning 2024-11-15 0 Skötsel av storkompostanläggning
Intern identifierare: 24/120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000