171985-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledare till Investering, för Västra regionen, Järnväg 1 Västra Götaland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare till Investering, för Västra regionen, Järnväg 1 Västra Götaland
Beskrivning: Resurs- och kompetenskonsult. Vikariat projektledare järnväg.
Intern identifierare: KOM-417693
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledare till Investering, för Västra regionen, Järnväg 1 Västra Götaland