171994-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Strategisk planering för bevarande av den marina miljön – Bekämpning av sjögull
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBekämpning av sjögull
BeskrivningUpphandlingen avser hämtning, utläggning och upptagning av ramar för bekämpning av sjögull.
Intern identifierare24-005
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90712300 Strategisk planering för bevarande av den marina miljön
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMALL, Växjö kommun