2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop 8. Anbudsområde 7 - IT-infrastruktur (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Beskrivning: Avrop 8. Anbudsområde 7 - IT-infrastruktur (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Intern identifierare: SCB2024/632
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000