2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eldfasta infordringar vid produktionsanläggningar 2020
Beskrivning: Upphandling av eldfasta infodringar till Tekniska verken i Linköping AB (publ) och Mjölby Svartådalen Energi AB
Intern identifierare: 20/157
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262522 Murning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Eldfast murning