See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CF, Centrala fördelningsstationen - Ny krafttransformator T1 och T2
Beskrivning: Uppdraget omfattar leverans och uppställning inomhus av två (2) styck 100MVA 140/46 kV ONAN krafttransformatorer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103614:Lot:1