2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av möbler
Beskrivning: Omhändertagande av avfall i form av möbler på Djupdalens avfallsanläggning i Karlstad, Karlstads Energi AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91819:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering