Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftstjänster.
Referensnummer: 17-535-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79571000 Utskick
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal avseende utskriftstjänster till Gislaveds kommun, Gnosjö kommun, Vaggeryds kommun och Värnamo kommun samt Kommunalförbund Samverkan, Återvinning och Miljö.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79571000 Utskick, 79824000 Tryckning och distribution, 79999200 Fakturering, 31213400 Distributionssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen