172121-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Kognitiva och sinnesstimulerande hjälpmedel 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKognitiva och sinnesstimulerande hjälpmedel 2025
BeskrivningKognitiva och sinnesstimulerande hjälpmedel 2025.
Intern identifierareRB2024-0541
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKognitiva och sinnesstimulerande hjälpmedel.
Intern identifierareKognitiva och sinnesstimulerande hjälpmedel 2025