172159-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster (2026) räddningstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster (2026) räddningstjänst
BeskrivningStädtjänster - enligt Upphandlingsdokumentation.
Intern identifierare26/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000