172175-2021 - ÄndringSverige-Falun: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biljettkontrolltjänster
Referensnummer: RD20/06001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser biljettkontrolltjänster för att verka åt Dalatrafiks kollektivtrafik, Region Dalarna.