2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället
Beskrivning: Ramavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället
Intern identifierare: 24/001566
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtalsupphandling - Konsultstöd för bidrag via svenska civila samhället