2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Extraktionsinstrument
Beskrivning: RFI avseende Extraktionsinstrument till Karolinska Universitetssjukhuset. Välkomna att lämna era synpunkter, svar på våra frågor samt övrig information för denna Request for information (RFI).
Intern identifierare: RFI 202506
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)