172322-2020 - ResultatSverige-Uppsala: Undervisning och utbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grupp- och ledningsgruppsutveckling
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänsten ska avse utveckling av grupper och ledningsgrupper
Grupputveckling ska syfta till att utveckla gruppens arbetssätt, samarbete och samspel. Det innefattar också förmåga att hantera mångfald och olika ståndpunkter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen