Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för inköp och uppsättning av papperskorgar
Referensnummer: TND/2017:847
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928480 Soptunnor och papperskorgar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar tillhandahållande samt montering och utplacering av papperskorgar, smarta papperskorgar, säckhållare, behållare för engångsgrillar samt eventuella tillgängliga och önskvärda tillbehör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928400 Utrustning för allmän plats
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen