172417-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fotoramar – Tavelramar, passepartouter, tavelhyllor och kilramar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTavelramar, passepartouter, tavelhyllor och kilramar
BeskrivningTavelramar med och utan passepartout tavelhyllor kilramar med canvasuppspänning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39298100 Fotoramar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128045:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39298200 Tavelramar, 39298900 Diverse inredningsartiklar
Optioner
Beskrivning av alternativenförlängningsoptioner x2