2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktning av tekniska anordningar i befintliga fastigheter Tyresö kommun
Beskrivning: Avtalet avser myndighetsbesiktningar bland annat besiktning av lyft- och tryckbärande anordningar i Tyresö kommuns fastighetsbestånd.
Intern identifierare: KSUH/2024-85
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 42123610 Tryckluftsaggregat, 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning, 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor, 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71631100 Inspektion av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000