2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem
Beskrivning: Ekonomisystem (övergång till förhandlat förfarande utan föregående annonsering till följd av ogiltiga anbud i annonserad upphandling)
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48443000 Programvara för redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:41:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning