172599-2017 - ÄndringSverige-Ronneby: Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsarbeten, reparation och underhåll.
Referensnummer: 17/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser beställarnas löpande behov av service, planerade och löpande underhållsåtgärder, reparationer, mindre om- och tillbyggnader samt anpassningar i beställarnas fastigheter.