172626-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Svets av fjärrvärmerör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Svets av fjärrvärmerör
BeskrivningSvets av fjärrvärmerör
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45232000 Anläggnings- och tillhörande arbeten för rörledningar och kablar, 45232140 Byggnadsarbeten: fjärrvärmehuvudledningar, 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001