17272-2019 - ÄndringSverige-Huddinge: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städning av Centrumanläggningar i Huddinge
Referensnummer: HB/2018:425
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar regelbunden städning av 3 centrumanläggningar med tillhörande objekt.
1. Huddinge Centrum inkl. städning trapphus på Paradistorget 4
2. Flemingsbergs Centrum
3. Skogås Centrum