2. Förfarande
Förfarande
Titel: Park och Trädgårdsskötsel
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Park och Trädgårdskötsel av Stockholmsmässans område, kv Mässhallen 1, Älvsjö gård 1 samt Sjöbotten 2 i Älvsjö
Intern identifierare: 25/31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1