Upphandling av rengöringsmedel, städartiklar, mjukpapper, engångsartiklar m.m. (länsupphandling)
Referensnummer: 2018-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende rengöringsmedel, städartiklar, mjukpapper, engångsartiklar m.m. för 12 kommuner med bolag och förbund (länsupphandling).