172751-2019 - ÄndringSverige-Sala: Plantskoleprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Träd, buskar och perenner
Referensnummer: 2018/1081
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03450000 Plantskoleprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Sala kommun upphandlar ramavtal avseende träd, buskar och perenner för löpande avrop för kommunen samt Salabostäder AB:s räkning.